2יוני

אודות

מי אנחנו?

מידי שנה ניגשים עשרות אלפי בני נוער לתהליך המיון וההשמה לקראת גיוסם לצה"ל. בתחילת התהליך מוזמנים המועמדים לצו הראשון, במסגרתו הם עוברים מספר בדיקות ומבחנים המשפיעים באופן מהותי על התפקיד אליו ישובצו בצבא.

כיום ידועה לכל החשיבות העצומה שיש לאופי השירות הצבאי של כל חייל וחיילת.

למסלול הצבאי יש משמעויות רבות:

  • מידת העניין, האתגר, הסיפוק והלמידה יהיו מושפעים במידה הרבה ביותר מהתפקיד שנבצע ומהיחידה שנשובץ אליה.
  • השירות הצבאי משפיע על חיינו הרבה מעבר לצבא. נישאל לגבי השירות בראיונות עבודה, בקבלה ללימודים ואפילו ביצירת קשרים חברתיים זמן רב אחרי שנשתחרר מהצבא.
  • הניסיון והכלים שנרכוש בשירות הצבאי יכולים לסייע לנו רבות במסלול האקדמי שנבחר ובקריירה בכלל.
  • החברים שנפגוש בצבא ילוו אותנו לאורך כל חיינו.
  • וכמובן מהי מידת התרומה וההשפעה שלנו כאזרחים על מדינתנו.

חברי הצוות של e-Taron מלווים צעירים בשלבי הגיוס לצה"ל לאורך שנים רבות. הדרכות בבתי ספר, הכנה למבחני המיון, אימוני כושר צבאי וליווי וייעוץ לאורך כל תהליך הגיוס. אחד הדברים שראינו בקרב עשרות אלפי התלמידים שליווינו, הוא שבמקרים רבים החשיבות הגדולה של הכנה נכונה לא ידועה עד שמאוחר מדי. בצבא אין מועדי ב' כך שהציונים שנקבל בכל אחד משלבי המיון יקבעו את האפשרויות שיהיו לנו, מי שלא הגיע מספיק מוכן עלול להתחרט על כך. בנוסף, גילינו שיש מקרים רבים של מידע שגוי או הכנה לא איכותית מגופים שאינם מוסמכים לכך.

לאור כל זאת החלטנו להקים את אתר e-Taron. מקום אחד שבו נספק את כל המידע הנדרש ונאפשר למתגייסים את ההכנה האיכותית ביותר לשלב הראשון והמכריע של הגיוס – הצו הראשון.

האתר נבנה לאחר ליווי של עשרות אלפי מתגייסים, היכרות מעמיקה על כל שלבי הגיוס וניסיון רב שנים בלימוד ותרגול דרך האינטרנט. מטרתנו לספק את ההכנה האיכותית ביותר שתאפשר לכל מועמד לשירות צבאי למקסם את יכולותיו ולהשתבץ לתפקיד הטוב שיותר שהוא יכול.

אנחנו מזמינים אתכם להתנסות במערכת שבנינו ונשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה.

שלכם,

צוות e-Taron

 

הירשמו לניוזלטר שלנו
וקבלו טיפים למייל